Scrum dla Zielonych

CHCESZ POZNAĆ SCRUMA?

Szkolenie „Scrum dla Zielonych” to jeden dzień intensywnej nauki i ćwiczeń, które przeniosą Twoje umiejętności na zupełnie NOWY POZIOM.

Nie wiesz, czym jest Scrum? Jakie zasady nim rządzą? Do czego możesz go wykorzystać w swojej firmie? W jaki sposób wpłynie na sukces Twojego zespołu i prowadzonych projektów?

Jeżeli zadajesz sobie podobne pytania, to dobrze trafiłeś. Bo właśnie dla takich osób stworzyłem ten kurs. Osób, które nigdy wcześniej nie pracowały w Scrumie i chcą poznać jak wykorzystać tę metodę w praktyce.

Zagadnienia, które zostaną zaprezentowane w trakcie szkolenia przydadzą się wszystkim członkom zespołów projektowych, niezależnie od branży!

Scrum, to jedna z najbardziej popularnych metod pracy zespołów na świecie. Zespołów, które wytwarzają innowacyjne produkty.

Mimo, że wywodzi się z branży informatycznej, to z powodzeniem jest stosowana także w szkolnictwie, marketingu, sprzedaży, mediach, administracji publicznej, a także organizacjach pozarządowych i kościelnych.

 

 

DLA KOGO JEST TO SZKOLENIE

Szkolenie „Scrum dla Zielonych” dedykowane jest przede wszystkim osobom, które nigdy wcześniej nie pracowały w Scrumiei chciałyby poznać podstawy pracy w tej metodzie.

Szkolenie szczególne docenią OSOBY NIETECHNICZNE– pracownicy działów HR, sprzedaży, marketingu, administracji, organizacji pozarządowych oraz wszyscy, którzy chcą zgłębić tajniki pracy w tej metodzie.

DLACZEGO WARTO ZNAĆ SCRUMA?

Ta wiedza przyda Ci się w codziennej pracy Twojego zespołu, niezależnie od branży.

Szkolenie „Scrum dla Zielonych” ma na celu przedstawienie najbardziej użytecznych narzędzii pokazanie, jak można je zastosować w konkretnych, życiowych sytuacjach w zespole.

Szkolenie „Scrum dla Zielonych” to 1 dzień intensywnej nauki i ćwiczeń, który pokaże Ci na czym polega praca w jednej z najbardziej popularnych metod organizacji pracy na świecie.

DZIELĘ SIĘ TYLKO SPRAWDZONYMI TECHNIKAMI I POMYSŁAMI!

Na tym szkoleniu otrzymasz sprawdzone i konkretne rozwiązania oraz propozycje działań, które pomogą Ci szybko wznieść poziom Twoich umiejętności na zupełnie nowy poziom. Przygotuj się na same praktyczne wskazówki i porady!

Wszystkie prezentowane zagadnienia przetestowałem na własnej skórze i z powodzeniem stosuję je w projektach u swoich klientów. Jestem PRAKTYKIEM i wierzę, że dzięki nim na serio (!) będziesz mógł usprawnić swoją pracę z zespołem i uczynić ją jeszcze bardziej wydajną. 

„Scrum dla Zielonych” to 1-dniowe szkolenie, którego celem jest nauczenie Cię zasad zwinnej organizacji pracy.

Szkolenie „Scrum dla Zielonych”, pomoże Ci usprawnić pracę w Twoim zespole i dostarczać produkty, które pokochają Twoi kliencie.

Krok po kroku, bez owijania w bawełnę, pokażę Ci jak wykorzystać zwinne praktyki w codziennej pracy zespołem.

Zaczniemy od wyjaśnienia, czym różnią się zwinne metody pracy od tradycyjnych, dowiesz się jak wygląda cykl pracy w Scrumie, omówimy podstawowe artefakty i zdarzenia, potem przejdziemy przez role scrumowe, a na koniec czeka Cię ekscytująca GRA SYMULACYJNA, dzięki której na własnej skórze poczujesz, na czym polega praca w tej metodzie.

JAK PROWADZĘ SZKOLENIE?

Szkolenie ma formę treningu umiejętności. Podstawowe treści przekazuję w formie prezentacji (mini wykład), następnie ĆWICZYMY. Duuużo ćwiczymy!

 

 

Będziesz miał okazję wziąć udział w symulacji, która na konkretnych przykładach pokaże Ci jak stosować Scruma w praktyce. Gra symulacyjna podzielona jest na 3 sprinty. Uczestnicy pracują w niezależnych zespołach. Z których każdy ma możliwość przećwiczenia praktyk i mechanizmów Scruma (zwinne szacowanie, definiowanie prędkości zespołu, planowanie, praca z wykresem spalania, prowadzenie przeglądów i retrospektyw w sprincie samoorganizacja, interdyscyplinarność), a także jako Product Owner (planowanie, ustalanie priorytetów, testy akceptacyjne, współpraca z zespołem).

CERTYFIKAT

Po zakończeniu szkolenia otrzymasz zjawiskowy certyfikat, potwierdzający nowo nabyte umiejętności.

SPRAWY ORGANIZACYJNE

Co powinieneś wiedzieć zanim się zapiszesz?

Cena szkolenia: 749 PLN brutto

Miejsce szkolenia: Warszawa

Otrzymasz:

  • 1 dzień szkolenia
  • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
  • Materiały szkoleniowe
  • Przerwy kawowe i lunch

Trener