Coaching w Scrumie

Czas rozpoczęcia

09:00

16 maja 2019

Czas zakończenia

17:00

17 maja 2019

Miejsce

Warszawa

Dlaczego Scrum Master powinien poznać narzędzia coachingowe?

Scrum Master pełni w zespole wiele ról, począwszy od menedżera procesu, facylitatora, nauczyciela, nawigatora zmiany, aż po mentora i coacha. Ostatnia rola, wymaga poznania wielu narzędzi i pozyskania umiejętności z pogranicza zarządzania i psychologii.

Zespoły Scrumowe są specyficzne pod względem rozwoju, wspólnej pracy, samoorganizacji i wymagają szczególnego podejścia coachingowego. Dodatkowo członkowie takich zespołów są bardziej świadomi sytuacji rozwojowej, w której się znajdują i potrzebują Scrum Mastera – Coacha, który będzie umiał wydobyć ich własny potencjał.

Szkolenie „Coaching w Scrumie” ma na celu przedstawienie najbardziej użytecznych narzędzi i pokazanie, jak można je zastosować w konkretnych, życiowych sytuacjach w zespole.

Na tym szkoleniu otrzymasz sprawdzone i konkretne rozwiązania oraz propozycje działań, które pomogą Ci szybko wznieść poziom Twoich umiejętności na zupełnie nowy poziom. Przygotuj się na same praktyczne wskazówki i porady!

Wszystkie prezentowane zagadnienia przetestowaliśmy na własnej skórze i z powodzeniem stosujemy je w projektach u swoich klientów. Jesteśmy PRAKTYKAMI i wierzymy, że dzięki nim na serio (!) będziesz mógł usprawnić swoją pracę z zespołem i uczynić ją jeszcze bardziej wydajną.

Dla kogo jest to szkolenie?

Szkolenie „Coaching w Scrumie” przyda się każdemu Scrum Masterowi i liderowi, którzy na co dzień pracują z zespołami i zależy im na ich dalszym rozwoju.

To szkolenie docenią także Scrum Masterzy, którzy dopiero zaczynają swoją pracę w Scrumie i nie chcą wpaść na „minę” przy wprowadzaniu nowych reguł gry.

Co powinieneś wiedzieć zanim się zapiszesz?

Przed rozpoczęciem kursu zalecane jest posiadanie ogólnej wiedzy na temat podstawowych zasad i reguł Scruma lub doświadczenie praktyczne w pracy z tą metodą.

Ten kurs zdecydowanie nie jest przeznaczony (!) dla osób, które szukają podstawowej wiedzy o tym, czym jest Scrum.

Cena szkolenia: 1 340 PLN brutto 

Otrzymasz: 

  • 2 dni szkolenia
  • Certyfikat uczestnictwa w szkoleniu
  • Materiały szkoleniowe
  • Przerwy kawowe i lunch

Trener