KOLEJNY NABÓR DO #ALTRIBE = 1 KWARTAŁ 2023


Rekrutacja odbywa się 3 razy w roku i trwa tylko przez 2 tygodnie. Dzięki temu możemy maksymalnie skupić się na wspieraniu członków naszego plemienia w pracy nad rozwojem ich osobistego przywództwa.

Jeżeli chcesz otrzymać powiadomienie o kolejnym naborze, zapisz się na listę osób zainteresowanych, korzystając z formularza poniżej.
Dlaczego warto tu być?


Chcesz stać się zwinnym liderem, ale dobrze wiesz, że ciężko zacząć. Sieć oferuje mnóstwo źródeł i materiałów, ale zawsze brakuje tego czegoś: jakości, odpowiedniej formy, kogoś, kogo można zapytać... Na końcu i Tobie brakuje motywacji.


A gdyby w jednym miejscu zebrać wiedzę, na której Ci zależy, a także ludzi podobnych Tobie? Gdyby zawsze obok był ktoś, kto jest w stanie podpowiedzieć Ci rozwiązanie i wskazać kierunek rozwoju?Zdaje się, że stworzyliśmy miejsce,

którego szukasz!

Czym jest ALTribe?


To jedyna taka platforma online, która da Ci dostęp do bogatej wiedzy: artykułów, materiałów wideo czy mini-kursów, pomocnych w pracy nad własnym liderskim rozwojem. To też świetna przestrzeń do liderskiego networkingu — możliwość nawiązania kontaktów z innymi liderami, wymiany wiedzy i doświadczeń, czy zadania pytań. To sieć mądrości, która stale rośnie w siłę i zasoby!

Wiedza

Ogromna, stale wzbogacana baza wiedzy i unikalnych treści związanych ze zwinnym przywództwem. Artykuły, poradniki, wskazówki, webinary i wiele więcej!

Doświadczenie

Znajdziesz tu liderów, którzy myślą podobnie jak Ty i mają podobne doświadczenia. Pomyśl tylko, o ile bogatsi będziemy z Tobą na pokładzie!

Relacje

Wspólnie rozwiązujemy problemy, tworzymy rozwiązania i dbamy o nasz rozwój. Każdy z nas chętnie Ci pomoże. Wystarczy zagadać!

Plemię? Chcę porozmawiać z Wodzem!


Opowiedzcie mi o korzyściachKonkrety. Skupmy się na tym, co zyskasz:


👉 Wzmocnisz swój liderski potencjał przez zrozumienie samego siebie na głębszym poziomie.

👉 Dostęp do unikalnych materiałów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

👉 Wgląd w unikalną w skali globalnej przestrzeń, która jest ciekawą hybrydą forum, platformy szkoleniowej, bazy wiedzy i medium społecznościowego.

👉 Miejsce, w którym w szczery i nieskrępowany sposób możesz podzielić się swoim problemem bez obawy, że ktoś cię skrytykuje, źle oceni.

👉 Dostęp do wiedzy i doświadczeń innych liderów, którzy należą do naszego Plemienia!

Twój pulpit nawigacyjny – miejsce,

z którego masz dostęp do wszystkiego. Także na urządzeniach mobilnych! 📱


24/7 masz dostęp do forum, na którym możesz zadawać pytania, komentować i proponować nowe tematy do dyskusji.

Na bieżąco tworzymy artykuły i mini-kursy, nagrywamy materiały wideo, czytamy inspirujące książki, dyskutujemy – wszystko w zasięgu ręki!
Dlaczego Wy?


🙋‍♂️ Cześć, tu Ola i Mariusz!

Jesteśmy założycielami i gospodarzami tego miejsca. Od kilkunastu lat pracujemy z liderami, którzy mierzą się z niepewnością i złożonością. Pomagamy im w ich indywidualnym rozwoju, odnajdywaniu znaczenia, kierunku, poczucia sensu i zrównoważonego działania, żeby mogli realizować swój największy potencjał i zmieniać świat na lepszy, zgodnie ze swoją misją i celami.

W ALTribe tworzymy wartościowe treści, organizujemy i moderujemy spotkania, pomagamy w wyborze lektur, przygotowujemy tygodnie tematyczne oraz stawiamy wyzwania – słowem, pomagamy Ci w odkrywaniu, uczeniu się i wspieraniu Twojej wewnętrznej transformacji.🙌 Posłuchaj tylko naszych Współplemieńców!


Marcin Aks Grochowina

Scrum Master & Agile Coach

ALTribe to niewątpliwie miejsce, którego w polskim internecie brakowało. W środku znajdziecie obszerną i stale rozwijającą się bazę wiedzy, społeczność ekspertów i specjalistów otwartych na wymianę doświadczeń i wzajemną pomoc z bieżącymi zwinnymi wyzwaniami. Fajnie być członkiem tego plemienia!

Ola Stańczuk

Project / Product Managerka

To platforma, dla tych którzy chcą się rozwijać i zgłębiać leadership i zwinność. To społeczność kreatywnych ludzi. Dla mnie, to miejsce, do którego zawsze mogę zajrzeć żeby się zainspirować, wymienić wiedzą oraz zmobilizować. Wartością jest przemyślana, a jednocześnie niezobowiązująca formuła, która wspiera samaoorganizację.

Agata Polak

Head of HR Grupa Kapitałowa VOX

ALT jest idealnym miejscem, które pozwala eksplorować wokół rozwoju leadershipu, umiejętności pracy z ludźmi, zespołami. Można się inspirować, poszukiwać odpowiedzi na pytania, podążać za nowinkami. Pomaga w tym prostota działania platformy, świetnie przygotowane materiały edukacyjne, komentarze uczestników. I chyba ten ostatni element jest jedną z największych jej wartości.

Elena Zhukova

Strategiczny Analityk Biznesowy,

OKR Champion

W trakcie miesięcznego wyzwania pod hasłem Samoorganizacja, dostaliśmy materiały, które można było od razu zastosować w praktyce. Zadania domowe zmotywowały mnie, żeby nie czekać tylko od razu wypróbować zdobytą wiedzę w praktyce – na 2 zespołach, z którymi pracuję. Polecam z całym sercem!

Maciek Pawłowski

Head of Processes

Bez wątpienia jednym z fundamentów ALT są ludzie tworzący tę platformę (Ola i Mariusz), a także współtworzący ją uczestnicy. Dyskusje na forum, zamknięte spotkania online dla członków, czy cała merytoryka zawarta w ramach portalu nacechowana jest przydatnymi i praktycznymi insightami na temat przywództwa, podejścia Agile, czy codziennej pracy w projektach.

Milena Jastrzębska

Przedsiębiorca, Trener, Coach

Mariusz i Ola prowadzą społeczność w sposób bardzo motywujący do własnego wkładu, jednocześnie dzielą się dużą ilością swojej wiedzy i zachęcają do jej pogłębiania. Mimo, że nie zawsze mieszczę w swoich planach czas na ALTribe, wiem, że kiedy potrzebuję inspiracji lub odpowiedzi na mój problem, znajdę tam ludzi gotowych do pomocy. Zamierzam wydłużyć abonament o kolejny rok.

🙋‍♂️Bądź zmianą, którą chcesz

zobaczyć w świecie!


Nie możemy spowodować transformacji – to byłoby po prostu manipulacją. Ale możemy tworzyć środowisko, dzięki któremu transformacja będzie mogła się wydarzyć.