Mogę się tego nauczyć?!


Mówiąc o osobach, których uważamy za wybitnych liderów, często myślimy o ich inteligencji, instynkcie i doświadczeniu. Ale świetni liderzy potrafią też niesamowicie szybko dostroić się do emocji ludzi, z którymi pracują i skutecznie regulować własne uczucia. 

W tym minicyklu, który składa się dokładnie z 3 części – skupimy się na 5 kompetencjach, które pomogą Ci być liderem z empatią i współczuciem.

znajdź swoją północ-kurs online

Co tu znajdę?


Zastanawiasz się, co czeka na Ciebie w środku? Nie mamy przed Tobą żadnych tajemnic! Zerknij tutaj. Możesz zacząć już w tej chwili. Serio!

Opowiecie mi o zawartości?


Jasne! Zależało nam na tym, żeby przekazać Ci jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie doskonale wiemy, że zawsze Ci go brakuje.

Program minikursu podzieliliśmy na 3 części. W każdej z nich skupiliśmy się na innych kompetencjach empatycznych, nad którymi warto pracować.

Zaczniemy od budowania umiejętności perspektywy i nieoceniania innych osób. Później popracujemy nad zrozumieniem i wyrażaniem zrozumienia dla uczuć drugiej osoby. A całość zamkniemy pracą nad uważnością.

To naprawdę ogromny skrót tego, co znajdziesz w środku. Wyjdziesz od nas jeszcze bardziej świadomy swojego przywództwa, z gotową receptą na to, jak się dalej rozwijać!

Czego mogę się spodziewać?


Zanim pomyślisz: To kolejny taki sam kurs online, musisz wiedzieć, że sami korzystamy z podobnych materiałów. Wiemy, co najbardziej irytuje i czego absolutnie nie robić, żeby szkolenie miało wartość.

Co robimy lepiej niż inni?


znajdź swoją północ-kurs online
Krótkie lekcje

3 lekcje, 3 tematy. Każda lekcja trwa kilkanaście minut. Łącznie ponad pół godziny materiału, który otworzy Ci oczy na sporo rzeczy!

znajdź swoją północ-kurs online
Same konkrety

W kursie znajdziesz tylko niezbędną treść. Konieczną ilość teorii doprawiliśmy solidną garścią przykładów i ćwiczeń dla Ciebie!

znajdź swoją północ-kurs online
Praktyka

Nie lejemy wody i nie rozwlekamy niepotrzebnie treści. Wskazujemy ścieżki, opowiadamy o przeszkodach, wspólnie szukamy rozwiązań!

A korzyści dla mnie?


Przejdźmy do konkretów. Co zyskasz?


👉 Wiedzę, którą bez problemu przyswoisz i będziesz w stanie zastosować w praktyce.

👉 Inspirację do tego, jak krok po kroku zabrać się za pracę nad kształtowaniem własnego stylu przywództwa.

👉 Oszczędność czasu, bo na samodzielnym poszukiwaniu rozwiązań straciłbyś kilka, a nawet kilkanaście godzin.

👉 Nieograniczony czasowo dostęp do wiedzy, po którą możesz sięgać niezależnie od okoliczności!

👉 Kilkadziesiąt złotych w kieszeni (na tyle wstępnie wyceniliśmy ten materiał). Nic nie zapłacisz za tą wiedzę. Potrzebny jest tylko Twój czas i uwaga. Uczciwa cena, prawda?

Jeszcze raz – ile to kosztuje?


Nic. Absolutnie nic nie zapłacisz za materiał, który dla Ciebie przygotowaliśmy. To bezpłatny, bonusowy kurs, który jest dostępny dla wszystkich użytkowników platformy MAKROSKOP | Zwinne Szkolenia. Jedyne, co jest konieczne, żeby korzystać z tych materiałów, to konto na naszej platformie. Założysz je w kilka kliknięć.


znajdź swoją północ-kurs online

Dlaczego Wy?


🙋‍♂️ Cześć! Tutaj Ola i Mariusz Chrapko, czyli twórcy platformy MAKROSKOP | Zwinne szkolenia. Od lat wspólnie szkolimy zwinnych liderów i pomagamy organizacjom w zwinnych transformacjach.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenia na różnych polach. Dzisiaj dzielimy się wiedzą z naszymi studentami i kursantami. Starym się tak organizować nasze kursy i zajęcia, żeby przekazać jak najwięcej umiejętności praktycznych. To znaczy, że w naszych Zwinnych Szkoleniach znajdziesz maksimum konkretów przy minimalnym udziale teorii. Sprawdzisz?

FAQ

Wszystko to, o co pewnie chcesz zapytać, ale możesz się cykać napisać maila.


❓To poważnie jest za darmo?

Jasne, że tak! Dostęp do kursu jest w 100% bezpłatny – dla każdego, bez ograniczeń, do odwołania.


❓Przez ile czasu mogę korzystać z materiałów?

To jeden z tych materiałów na platformie MAKROSPOP, który jest dostępny zawsze. Raz dodany do Twojego konta, będzie na Ciebie tu czekał. Wracaj to tych treści, kiedy masz tylko ochotę i potrzebę.


Gdzie to uruchomię?

Kurs odpalisz na każdym urządzeniu podpiętym do Internetu, wyposażonym w przeglądarkę www także tym mobilnym.

Dostaniesz dostęp do indywidualnego panelu kursanta, gdzie prześledzisz postępy i wrócisz do ulubionych lekcji.


❓Jaki jest czas lekcji?

Lekcje mają po kilkanaście minut. Cały kurs to nieco ponad 30 minut. To pozwoli Ci realizować kurs małymi krokami, wykorzystując "okienka" w swoim harmonogramie dnia... Lub przerobić całość za jednym razem, w trakcie podróży – choćby komunikacją miejską z jednego końca miasta na drugi! 😉


❓Są jakieś wymagania?

Nie. Wszystko, co musisz mieć, żeby korzystać z materiałów, to konto na platformie MAKROSKOP | Zwinne Szkolenia. Jeśli jeszcze go nie masz, utworzenie zajmie Ci kilka chwil. Warto założyć konto – choćby po to, żeby korzystać z bezpłatnych perełek, takich jak ten kurs!