Po co mi ten kurs?


Poświęcasz dziesiątki godzin, żeby zostać ekspertem Scruma. Chłoniesz jak gąbka kolejne książki i poradniki. Wiedza, którą już masz, spokojnie pozwoliłaby Ci się doktoryzować... Tyle, że to, co w teorii wydawało się proste, w praktyce nie zawsze takie jest.


Pomyśl tylko — gdyby choć na moment odstawić teorię i skupić się wyłącznie na praktyce? Gdyby tak zebrać najtrudniejsze przypadki z wdrożenia Scruma w organizacjach i skoncentrować się na rozwiązywaniu realnych problemów, na które Ty także możesz trafić? Gdyby to wszystko podać w formie łatwego do przyswojenia kursu?


Cóż, właśnie taki kurs przygotowałem i zdaje się, że ta wiedza może Ci się przydać!Dobrze, co znajdę w środku?


Do konkretów — Scrum Assistance to 25 lekcji, w których skupimy się na rozwiązywaniu Scrumowych problemów. Każda lekcja to 7-10 minutowe wideo, w których opowiem Ci o problemie i podpowiem możliwe rozwiązania. Wszystko zostało spięte w 5 modułów tematycznych.

Jeden problem dziennie, pięć tygodniowo — proste! Dzięki temu masz czas, żeby wszystko przemyśleć i nad wszystkim się zastanowić. Do lekcji przygotowałem także ćwiczenia praktycznie, które pozwolą Ci poczuć się „jak na froncie”.

Jakby tego było mało, każda lekcja dostępna jest również w formacie audio. To pozwoli Ci realizować kurs w niemal każdych okolicznościach. Jeśli jednak zamiast słuchać wolisz czytać, pewnie ucieszy Cię, że do wszystkie lekcje dostępne są w formie transkrypcji.
Krok po kroku, pokażę Ci jak rozprawić się z Twoimi problemami w Scrumie. Począwszy od pracy z backlogiem produktu, poprzez planowanie, szacowanie, pracę w sprintach, spotkania i zespół.

Opowiedz mi o korzyściach


Skupmy się na tym, co zyskasz:


👉 Roczny dostęp do unikalnych materiałów, których nie znajdziesz nigdzie indziej.

👉 Znajdziesz innych liderów, którzy myślą podobnie jak Ty, mają podobne doświadczenia, z którymi mogłaby pogadać, podpytać

👉 Materiał przygotowany tak, by dostarczyć Ci jak najwięcej korzyści w jak najkrótszym czasie.

👉 Kurs, którego spokojne realizacja zajmie Ci kilkanaście minut dziennie. Nie zakłócimy Twojego normalnego rytmu dnia, słowo!

👉 Zasilisz grono kilkuset absolwentów poprzednich edycji i dostaniesz lepszą ofertę na kolejne kursy spod znaku MAKROSKOP!

Program Szkolenia

Poznaj listę wszystkich modułów i tematów lekcji

kursu Scrum Assistance.


  Moduł 1: Backlog Produktu
Dostępne w dni
dni po zarejestrowaniu
  Moduł 2: Planowanie i szacowanie
Dostępne w dni
dni po zarejestrowaniu
  Moduł 3: Sprintem do celu
Dostępne w dni
dni po zarejestrowaniu
  Moduł 4: Spotkania w Scrumie
Dostępne w dni
dni po zarejestrowaniu
  Moduł 5: Zespół
Dostępne w dni
dni po zarejestrowaniu

Ile to kosztuje?


Roczny dostęp do kursu Scrum Assistance to 199 zł netto. Dokładnie tyle, ile zapłacisz za jeden biznesowy lunch, dostęp do platformy streamingowej z serialami czy dwie wizyty u fryzjera. Jeden pakiet, bez żadnych udziwnień. Zyskujesz roczny dostęp i furę korzyści! Brzmi rozsądnie, prawda?

Dlaczego ty?


Cześć, nazywam się Mariusz Chrapko. Możesz kojarzyć mnie z mojego bloga czy podcastu Menadżer Plus. Jestem związany ze Scrumem od 2003 roku. Przez cały ten czas udało mi się wdrożyć Scrum w ponad 60-ciu firmach – w Polsce i za granicą!


Prowadzę warsztaty, coaching, działania doradcze i szkolę. Zbieram doświadczenia na wielu frontach, żeby przekazać je wszystkim sympatykom zwinnych transformacji i zwinnego przywództwa. Dzielę się tylko sprawdzonymi technikami i rozwiązaniami. Sprawdź, ofertę moich kursów i znajdź coś interesującego dla siebie. 👇

FAQ

Wszystko to, o co pewnie chcesz zapytać.


Mariusz, dla kogo tak naprawdę jest Scrum Assistance?

Kurs przyda się każdemu, kto stosuje Scruma na co dzień i „potyka się” o różnego rodzaju bariery i problemy związane z jego stosowanie w praktyce.

Zagadnienia, które tu znajdziesz, przydadzą się Scrum Masterom, Product Ownerom oraz wszystkim członkom zespołów projektowych: programistom, testerom, analitykom, kierownikom projektów i liderom.


Przez ile czasu mogę korzystać z materiałów?

Choć przerobienie całego kursu zajmie Ci kilka tygodni, dostęp do wszystkich materiałów masz przez okrągły rok. Wystarczy, żeby opanować materiał w najbardziej dogodnym momencie i wrócić do wybranych treści, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba.


Gdzie to uruchomię?

Tak jak w innych tego typu produktach, Scrum Assistance odpalisz na każdym urządzeniu podpiętym do Internetu, wyposażonym w przeglądarkę www, w tym urządzeniach mobilnych. Jeśli korzystasz z iPhone, sytuacja jest jeszcze bardziej komfortowa: platforma, na której postawiłem cały kurs, oferuje dostęp do dedykowanej aplikacji.