Znajdź swoją Północ?


Dokładnie! Znajdź swoją Północ to kurs online, w którym poznasz techniki pracy z wartościami dla zwinnych liderów.

Kurs pomoże Ci zdefiniować swoje wartości, wyznaczyć cele, które są z nimi spójne, rozpoznać i usunąć przeszkody w ich realizacji, a także pracować z wartościami w zespole.

znajdź swoją północ-kurs online

Mam mało czasu. Macie jakiś skrót?


Robi się! Łap szybkie wideo, w którym opowiemy Ci o najważniejszych rzeczach. Przy okazji, jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji się poznać, to całkiem dobry pretekst, żeby sprawdzić, kto za tym wszystkim stoi 😉


"Chciałbym pracować nad swoimi wartościami, ale nie wiem od czego zacząć..."


Po raz kolejny chciałbyś się przyjrzeć swoim wartościom, ale kompletnie nie wiesz, od czego zacząć? Zastanawiasz się, jak wyznaczać na ich podstawie cele? Jak skutecznie działać? Jak pracować z wartościami w zespole? Jak je "wdrażać"?

Przeczesywałeś godzinami internet, w poszukiwaniu jakiegoś sensownego poradnika, szybkiego artykułu, podcastu, który w trybie instant pomógłby Ci się tym zająć.

Ale powoli czujesz się tym wszystkim przytłoczony. Do tego obowiązki w pracy, codzienna projektowa krzątanina, firmowa zajętość – które skutecznie odkładają te działania w czasie.

Z drugiej strony wiesz, że wartości są Ci bardzo potrzebne w Twoim liderskim życiu, bo jak nie, to się "wykoleisz". Potrzebujesz jakiegoś kompasu, który wyznaczyłby Ci kierunek Twojej drogi. Był systemem nawigacji w sytuacjach trudnych i kryzysowych. Ale też pomógł nie wpaść w pułapkę fałszywego sukcesu – kiedy powodzenie zaczyna być sprzeczne z Twoją tożsamością.


Potrzebujesz jakiejś motywacji, bo wiesz, że, żeby być dobrym liderem musisz siebie dobrze poznać.


"Nie mam przewodnika..."


A gdybyś miał pomysł i przewodników, którzy krok po kroku przeprowadziliby Cię przez ten proces?

Wyznaczyłbyś własne wartości i przeszedł do działania w obszarze własnego przywództwa i rozwoju Twojego zespołu.

Każdego dnia, mógłbyś sięgać do kolejnych inspirujących lekcji.

Dzięki temu, na co dzień, pracowałbyś z celami, które są spójne z Twoimi wartościami. Zwinnie budowałbyś klocki wartości, celów, działań - uważnie im się przyglądając.

Takie liderskie (i nie tylko!) życie byłoby zgodne z Twoimi potrzebami i wpływałoby na Twój dobrostan. Twój zespół wiedziałby co dla niego jest ważne i jak to efektywnie wykorzystać.

Brzmi sensownie, prawda? Tak może być!

🔭 Znajdź swoją Północ!W tym kursie nauczysz się jak definiować swoje wartości i skutecznie przekładać je na zaangażowane działania.


Pokażemy Ci nasze osobiste techniki i praktyki, z których sami korzystamy w życiu i w pracy ze zwinnymi liderami.

Nie jest to wiedza tajemna, ale praktyczna i użyteczna i, co najważniejsze – do zastosowania od zaraz!

znajdź swoją północ

Czy to dla mnie?


Chcesz popracować nad swoimi wartościami, ale nie wiesz od czego zacząć? Możliwe, że nie masz czasu, żeby usiąść i pomyśleć: Co jest w moim życiu ważne? Jakie są moje wartości? Czego chcę bronić? Jak się zachowywać?

Bo i kiedy? W pracy nie ma czasu nawet spokojnie zjeść obiadu. Twoją skrzynkę zalewają tysiące maili, a myślami ciągle siedzisz na jakichś projektowych spotkaniach... Twoje życie jako lidera przypomina kulkę we flipperze, która odbija się to tu, to tam.

Nie masz czasu się w tym wszystkim odnaleźć i potrzebujesz jakiejś struktury albo “kopnięcia”?


Zdaje się, że udało Ci się znaleźć odpowiednie miejsce! 💁‍♂️


Pomożemy Ci poukładać w głowie temat wartości i zadbamy o to, żeby żaden lider się nie "wykoleił".

A może chcesz zwyczajnie odświeżyć temat? Znajdziesz tu narzędzia i protipy, z których śmiało możesz korzystać w przyszłości.znajdź swoją północ

Czego mogę się spodziewać?


Zanim pomyślisz "To kolejny taki sam kurs online", musisz wiedzieć, że też korzystamy z takich kursów. Wiemy, co najbardziej irytuje i czego absolutnie nie robić, żeby szkolenie miało wartość. Co robimy lepiej? Przygotuj się na:


znajdź swoją północ-kurs online
Krótkie lekcje

Lekcje będą krótkie. Każde zagadnienie będziesz mógł sobie przyswoić dosłownie w kilka minut.

znajdź swoją północ-kurs online
Same konkrety

W kursie znajdziesz tylko niezbędną treść. 2h samych konkretów na temat technik pracy z wartościami w życiu lidera.

znajdź swoją północ-kurs online
Praktyka

Każdy blok tematyczny kończy zadanie domowe, które pomoże Ci utrwalić wiedzę i sprawdzić się w praktyce!

Opowiedzcie o zawartości


Ma się rozumieć! Zależało nam na tym, żeby przekazać Ci jak najwięcej, w jak najkrótszym czasie. Doskonale wiemy, że zawsze Ci go brakuje.

Program kursu podzieliliśmy na 5 modułów, które przypominają kolejne kroki w pracy z wartościami lidera.

Zaczniemy od określenia kwestii, które są najważniejsze w życiu lidera. Jakie są moje wartości? Co jest moją Gwiazdą Północną? Czego chcę w życiu bronić i jak się zachowywać?

Poznasz najbardziej przydatne techniki, które pomogą Ci w określaniu i uświadamianiu sobie własnych wartości.

W kolejnych krokach przejdziemy od wartości do zaangażowanego działania. Pokażemy Ci jak wyznaczać cele, spójne z Twoimi wartościami po to, żeby prowadzić efektywne działania.

Niestety, wprowadzanie pozytywnych zmian w życiu nie jest łatwe. Omówimy typowe przeszkody, które mogą się pojawić na Twojej drodze i pokażemy Ci jak sobie z nimi radzić.

Na koniec skupimy się na pracy z wartościami w zespole

znajdź swoją północ-kurs online

Pokażcie mi, jak to wygląda


To zrozumiałe, że nie chcesz kupować kota w worku. Nie ma problemu. Rzuć okiem na jedną z lekcji, które na Ciebie czekają. W samym kursie znajdziesz ich aż 29! 🤯


Opowiecie mi o korzyściach?


Konkrety. Skupmy się na tym, co zyskasz:


👉 Wiedzę, którą naprawdę przyswoisz i będziesz w stanie zastosować ją w praktyce.

👉 Gotową instrukcję, jak krok po kroku zabrać się za pracę z wartościami.

👉 Ostrzeżenia o typowych przeszkodach, które mogą pojawić się na drodze do realizacji wartości, a także sprawdzone techniki, które pomogą Ci sobie z nimi poradzić. 

👉 Wsparcie, dzięki któremu łatwiej podejmiesz decyzje w swoim liderskim życiu, utrzymasz spójność swoich zachowań i wybierzesz to, co jest właściwe. W każdej sytuacji. 

👉 Wzmocnisz swój liderski potencjał przez zrozumienie siebie na głębszym poziomie.

Ile to kosztuje?Roczny dostęp do kursu Znajdź swoją Północ! to 245 zł brutto. Dokładnie tyle, ile zapłacisz za jeden biznesowy lunch czy dwie wizyty u fryzjera. Jeden pakiet bez udziwnień. Zyskujesz roczny dostęp i furę korzyści. Brzmi rozsądnie, prawda?Macie jakąś gwarancję?Zrozumiemy, jeżeli musisz się upewnić, że wszystko, o czym tutaj piszemy, jest prawdą. Może dżentelmeński układ? Jeżeli w pierwszym tygodniu od zakupu uznasz, że to nie dla Ciebie, po prostu zwrócimy Ci pieniądze. Poważnie! Bez sztuczek, haczyków i drobnego druczku. Wystarczy, że napiszesz:

Ola, Mariusz, Chcę zwrot.

Oddamy Ci pełną kwotę. Bez gadania, bez setki pytań.

Umowa?


znajdź swoją północ-kurs online

Dlaczego Wy?


🙋‍♂️ Cześć! Tutaj Ola i Mariusz Chrapko, czyli twórcy platformy MAKROSKOP | Zwinne szkolenia. Od lat wspólnie szkolimy zwinnych liderów i pomagamy organizacjom w zwinnych transformacjach.

Przez lata zbieraliśmy doświadczenia na różnych polach. Dzisiaj dzielimy się wiedzą z naszymi studentami i kursantami. Starym się tak organizować nasze kursy i zajęcia, żeby przekazać jak najwięcej umiejętności praktycznych. To znaczy, że w naszych Zwinnych Szkoleniach znajdziesz maksimum konkretów przy minimalnym udziale teorii. Sprawdzisz?

Zazwyczaj w tym miejscu pokazujemy naszych zadowolonych kursantów...


... i wierzyć nam się nie chce, że tym razem będzie inaczej! To pierwsza edycja, więc to miejsce czeka na Ciebie. Zobaczysz, że Ty też zechcesz polecać to dalej. Skąd to wiemy? Stworzyliśmy kurs, na który chętnie zapisalibyśmy się sami!

znajdź swoją północ-kurs online

FAQ

Wszystko to, o co pewnie chcesz zapytać, ale możesz się cykać napisać maila.


❓Przez ile czasu mogę korzystać z materiałów?

Okrągły rok. Wystarczy, żeby opanować materiał w najbardziej dogodnym momencie i wrócić do wybranych treści, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Dostęp do wszystkich materiałów masz od razu po zakupie. To nie serial, żeby wypuszczać go w odcinkach!


Gdzie to uruchomię?

Kurs odpalisz na każdym urządzeniu podpiętym do Internetu, wyposażonym w przeglądarkę www także tym mobilnym.

Dostaniesz dostęp do indywidualnego panelu kursanta, gdzie prześledzisz postępy i wrócisz do ulubionych lekcji.


❓Jaki jest czas lekcji?

Lekcje mają po kilka minut. Cały kurs zamyka się w 2h. To pozwoli Ci realizować kurs małymi krokami, wykorzystując "okienka" w swoim harmonogramie dnia... Lub przerobić całość za jednym razem, w trakcie podróży z Krakowa do Zakopanego! 😉


❓Co z tymi zwrotami?

Tu naprawdę nie ma żadnego haka. Jeśli w przeciągu tygodnia napiszesz, że chcesz zwrot, oddamy Ci pełną kwotę. Nie będziemy kombinować ani próbować Cię zatrzymać, słowo! Wystarczy krótka wiadomość.


❓Mogę na fakturkę?

Jasne! Po zakupie koniecznie daj nam znać ([email protected]), na jakie dane wystawić dokument.